NIEUW: Ontwerp uw eigen persoonlijke label voor de nieuwe T-LOC SYSTAINER
Festool houdt ervan als dingen zo gemaakt zijn dat ze perfect bij elkaar passen. Waarom? Omdat het beter werkt als alles past!
Dit is ook de reden waarom Festool niet alleen gereedschap aanbied maar ook alles wat het gereedschap nuttig maakt. Dit is ook het geval met onze nieuwe T-LOC SYSTAINER, waarbij we met iets speciaals komen.
Vanaf nu kunt u uw eigen persoonlijke label printen dat perfect past bij uw T-LOC SYSTAINER:
Creëer uw persoonlijke label in 4 stappen:
1. Een label kiezen
Kies de bijpassende PDF van de lijst hieronder en open het. U heeft hiervoor Adobe® Acrobat® Reader versie 9.0 of beter nodig als u alle functies wil gebruiken. De huidige en nieuwste versie kunt u hier4 gratis downloaden.
2. Label bewerken
U heeft de mogelijkheid om 2 verschillende tekst te bewerken, ook heeft u de mogelijkheid uw logo op het label te plaatsen. Natuurlijk kunt u deze velden ook leeg laten.
3.Label Printen
U hebt uw gewenste opschrift genoteerd?
Klik dan op “Printen”. Voor de beste resultaten leest u Aanbevolen printer instellingen4.
4. Knip en plaats het label
Knip nu uw label op de goede maat door langs de aangegeven lijnen te knippen en plaats het label in de Systainer. Voor bescherming kunt u nog transparante hoesjes krijgen. (zie artikel 497855).
De huidige versie van
Adobe® Acrobat® Reader kunt u hier4 downloaden
|
Technische specificaties:
|
|
Formaat van het Label:
|
85,72 x 54,03 mm (W x H)
|
|
Benodigde software:
|
Adobe® Acrobat® Reader 9.0 or better
|
|
Eisen voor een logo:
|
Ondersteunde afbeelding types: *.jpg, *.gif, *.png, *.tif
Max. logo groote: 500 kb
Optimaal logo formaat: 40 x 10 mm (W x H)
|
|
Aanbevolen Papier:
|
Wit papier van 135 gr.
|
|
Beschikbare accesoires:
|
Beschermde transparante hoes voor het Systainer-label
Order nummer 497855
|