- Maak uw keuze -
Online kopen

Kies een onlineshop, u wordt direct doorgestuurd

Postcode
Alfabetisch
{{'Verkrijgbaar in {0} onlineshop'.format(ctrl.counter)}} {{'Verkrijgbaar in {0} onlineshops'.format(ctrl.counter)}}
Dealer ter plaatse

Vind snel en eenvoudig met ons dealerzoeksysteem een dealer in uw omgeving

Naar Dealer zoeken
NIEUW Bestelnummer 203175

DOMINO-stenen beuken D 8x36/130 BU

voor DF 500
Naar Dealer zoeken

De bijzondere vorm in combinatie met golvende lijmuitsparingen en lengteribben aan de zijkant geven de DOMINO-stenen een stevig houvast. Voor absoluut draaiveilige verbindingen en maximale stabiliteit. En dit met een aanmerkelijk snellere verwerking. Het eerste DOMINO-gat wordt m.b.v. aanslagstiften eenvoudig bepaald en op maat gefreesd. De te verbinden werkstukken worden direct exact en vlak tegen de rand gefixeerd. Het DOMINO systeem tolereert ook kleinere onnauwkeurigheden bij de andere DOMINO-gaten.

  • materiaal: beuken

Productdetails

  • Niet plat. Niet rond. DOMINO!

    DOMINO’s verenigen alle voordelen van ronde en platte deuvels. Door de unieke vorm zijn ze al vanaf de eerste deuvel extreem stabiel en draaiveilig.

  • 100 % draaiveilig.

    Vanaf de eerste DOMINO-steen zijn de verbindingen absoluut draaiveilig – zonder de werkstukken uit te lijnen.

  • Zeer hoge stabiliteit.

    De bijzondere vorm van de DOMINO-steen in combinatie met golvende lijmuitsparingen en lengteribben aan de zijkant geven de DOMINO-stenen een stevig houvast.

  • Perfect voor T-verbindingen

    De nieuwe DOMINO met de speciaal voor T-verbindingen aangepaste freeslengte van 8 x 36 mm, opdat bij platen van 18 mm de DOMINO-stenen in het midden elkaar niet raken.

  • Past perfect.

    De DOMINO frezen passen de gaten exact aan de betreffende DOMINO-stenen aan. De bijzondere ribbengeometrie van de DOMINO-stenen zorgt voor een perfecte maatzuiverheid.

  • Milieuvriendelijk.

    Alle DOMINO-stenen zijn afkomstig van een duurzaam beheerd bos. De stenen dragen het kwaliteitsstempel van het Pan European Forest Council (PEFC).

Zwaartepunten voor de toepassingen

  • DOMINO-steen met golvende lijmuitsparingen en lengteribben aan de zijkant voor optimale maatzuiverheid
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO
  • 36 mm lang, ideaal om twee vloeren te verbinden met een midden gedeelte bij 18 mm dikke T-kastconstructies (verbinding van het midden gedeelte)

Technische gegevens

Verpak.inh.
130,00 Stuk
Afmetingen
8 x 36 mm

Leveringsomvang D 8x36/130 BU

Accessoires

DOMINO-stenen beuken

blister-verpakking

Prospectussen & gebruiksaanwijzingen

Nu accessoires en verbruiksmateriaal eenvoudig en overzichtelijk vinden, beheren en via dealers bestellen?

Met de Festool Order app.

Nu ontdekken.

Dit zou u ook nog kunnen interesseren

  • DOMINO verbindingssysteem
    DOMINO frees DF 500

    DF 500 Q-Plus DF 500 Q-Set
  • DOMINO-steen
    DOMINO

    DS 4/5/6/8/10 1060x BU D 4x20/450 BU D 5x30/300 BU D 5x30/1800 BU D 6x40/190 BU D 6x40/1140 BU D 8x40/130 BU D 8x40/780 BU D 8x50/100 BU D 8x50/600 BU D 10x50/85 BU D 10x50/510 BU
  • Organisatie op de werkvloer
    Multifunctionele tafel MFT 3

    MFT/3 MFT/3 Basic MFT 3-VL
  • NIEUW Verbindingsstuk
    Verbinder voor DOMINO freesmachine

    KV D8/50 KV-LR32 D8/50 MSV D8/25 MSV-LR32 D8/25 KV-AK D15 brn/50 KV-AK D15 slr/50 KV-AK D15 wht/50 KV-AK D15 gr/50 BS-KV D15 KVB-HW D15 CE D 8x36/130 BU KV-SYS D8
  1. Vrijblijvende adviesprijzen van de producent. Prijzen van de dealer kunnen afwijken.