BP 18 TBX 8 ASI

Tabless accu
voor alle toepassingen en 18-volt apparaten – met de focus op maximale prestaties en uithoudingsvermogen (behalve ETSC 125, RTSC 400, DTSC 400, CTC SYS)
Levertijd circa 14 werkdagen
Beschikbare producten worden begin februari verzonden.
Productgegevens
Hoogtepunten
De perfecte accessoires voor je handwerk
Extra vermogen voor je accumachines.

Meer vermogen, meer looptijd, langere levensduur: TBX accu's met tabless celtechnologie bieden je de ultieme vermogensupgrade voor je accumachines.

Volhardend en krachtig werken.

De TBX 8 accu biedt je maximale looptijden en volledig vermogen voor jouw zwaarste toepassingen. Dankzij de tabless celtechnologie gaat hij niet alleen langer mee, maar kan hij ook razendsnel worden opgeladen. Voor continu en langdurig werken.

Meer functies: Met Bluetooth® en de Festool app.

Met de Bluetooth® accu wordt tijdens het inschakelen van de accu-machine automatisch een gekoppelde stofzuiger gestart. Met de Festool App kun je op elk moment gedetailleerde info over de laadstand van de accu bekijken, bedrijfsgegevens zoals temperatuur en laadcycli oproepen, en software-updates installeren om met de nieuwste functies van de machine aan de slag te gaan.

Extreem krachtig met een lange accuduur

Dankzij de tabless celtechnologie is de TBX 8 accu ideaal voor zware toepassingen met de hoogste stroombehoefte.

Supersnel geladen

Tabless accu's kunnen dankzij hun lage warmteontwikkeling direct worden opgeladen zonder afkoelfase. Ze zijn dus in een handomdraai weer klaar voor gebruik.

Stay Connected

De accu kan heel eenvoudig met de Festool App worden verbonden. Dit betekent dat je op elk moment toegang hebt tot bedrijfsgegevens zoals de temperatuur en het laadniveau kunt weergeven. Regelmatige software-updates houden accu en machine up-to-date.

Onze aanbevelingen

Er is meer te ontdekken